Imodyuli ye-WDM

  • WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    I-WDM PON GPON XGPON NGPON2 OTDR

    I-Wavelength Division Multiplex Passive Optical Network Module yenzelwe izinhlelo ze-GPON / XGPON / NGPON2. Kususelwa kubuchwepheshe be-Thin Film Filter (TFF) futhi busebenza esiteshini se-1310nm / 1490nm / 1550nm. Izici ● Ukulahleka Kokufaka Okuphansi ● Ukuhlukaniswa okuphezulu ● Ukulahlekelwa Okuncike Kwipolarization ● Ukwakheka Okuhlanganisiwe ● Ukuthembela okuphezulu nokuqina okuphezulu ● Ithempelesha Yokusebenza Ebanzi: Kusuka ku -5 ℃ kuye ku-75 ℃ ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1209-CORE ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1221-CORE Izicelo Uhlelo lweCWDM PON Networ ...
  • FWDM Componet

    Ikhompiyutha ye-FWDM

    Lezi zingxenye ze-FWDM zisebenzisa ubuchwepheshe obuhlungayo bokuphazamisa ifilimu obuncane ukuhlukanisa noma ukuhlanganisa amasiginali athile we-optical. Ngomkhawulokudonsa obanzi, ukulahleka okuphansi kokufakwa, ukuhlukaniswa okuphezulu, kanye nelahleko ephansi yokushisa, zilungele ukusetshenziswa ku-optical amplifier, CATV, naku-FTTH. Izici ● Umkhawulokudonsa obanzi ● Ukulahleka kokufakwa okuphansi ● Ukuhlukaniswa kwesiteshi okuphezulu ● Ukuthembeka okungajwayelekile nokuqina Izicelo l Ama-Optical amplifiers l Imininingwane ye-CATV Ithemu Iyunithi Amapharamitha Amanothi Pa ...
  • 1310/1490/1550FWDM Component

    1310/1490 / 1550FWDM Uphiko

    Izici ● Umkhawulokudonsa obanzi ● Ukulahleka kokufakwa okuphansi ● Ukuhlukaniswa kwesiteshi okuphezulu ● Ukuthembela okungajwayelekile nokuqina Izicelo ● Izikhulisi ezibukwayo ● Imininingwane ye-CATV Item Unit Parameters Pass Port (CP) Central Wavelength lp nm 1310 & 1490 Wavelength Range nm 1310 + -50 & 1490 + -10 Insertion Loss dB ≤ 0.80 Flatness dB ≤0.30 Isolate @ λR dB ≥30 Reflect Port (CR) Central Wavelength lR nm 1550 Wavelength Range nm 1535 ~ 1620 Ukufaka Lo ...
  • 200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    200G DWDM Module Mux Demux DWDM

    I-Dense Wavelength Division Multiplex Module yenzelwe izinhlelo zokusebenza zenethiwekhi ye-DWDM. Kususelwa kubuchwepheshe be-Thin Film Filter (TFF) futhi isebenza eziteshini ezingama-200G ezihlukanisa isikhala se-ITU Grid CWDM wavelengths kusuka ku-1520nm kuye ku-1620nm. Izici ● Ukulahleka Kokufaka Okuphansi ● Ukuhlukaniswa okuphezulu ● Ukulahlekelwa Okuncike Kwipolarization ● Ukuthembeka okuphezulu nokuqina okuphezulu ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1209-CORE ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1221-CORE ● Izicelo ezihambisana neRoHS-6 Izicelo zeDWDM System PON Networks CATV Links Specification .. .
  • 150G DWDM MODULE MUX DEMUX for Base Station

    I-150G DWDM MODULE MUX DEMUX Yesiteshi Esisisekelo

    I-Dense Wavelength Division Multiplex Module yenzelwe izinhlelo zokusebenza zenethiwekhi ye-DWDM. Kususelwa kubuchwepheshe be-Thin Film Filter (TFF) futhi busebenza kuziteshi ezingama-150G izikhala ze-ITU Grid CWDM wavelengths kusuka ku-1520nm kuye ku-1620nm. Izici ● Ukulahleka Kokufaka Okuphansi ● Ukuhlukaniswa okuphezulu ● Ukulahlekelwa Okuncike Kwipolarization ● Ukuthembela okuphezulu nokuqina okuphezulu ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1209-CORE ● Izicelo ezihambisanayo zeTelcordia GR-1221-CORE Izicelo ze-DWDM System PON Networks CATV Links Specification Parameter Unit S ...
  • 100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    I-100G DWDM Module MUX DEMUX LGX CASE

    I-Dense Wavelength Division Multiplex Module yenzelwe izinhlelo zokusebenza zenethiwekhi ye-DWDM. Kususelwa kubuchwepheshe be-Thin Film Filter (TFF) futhi isebenza esiteshini se-100G esikhaleni se-ITU Grid CWDM wavelengths kusuka ku-1520nm kuye ku-1620nm. Izici ● Ukulahleka Kokufaka Okuphansi ● Ukuhlukaniswa okuphezulu ● Ukulahlekelwa Okuncike Kwipolarization ● Ukuthembela okuphezulu nokuqina okuphezulu ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1209-CORE ● Izicelo ezihambisanayo zeTelcordia GR-1221-CORE Izicelo ze-DWDM System PON Networks CATV Links Specification Parameter Unit S ...
  • High Quality CWDM Multiplexer with 1470-1610nm for Base Station

    Ikhwalithi ephezulu ye-CWDM Multiplexer ene-1470-1610nm yeSizinda Sokusebenza

    ICoarse Wavelength Division Multiplex Module yenzelwe isisekelo sesiteshi se-5G nezinhlelo zokusebenza zenethiwekhi ze-CWDM ezinemigqa eminingi. Kususelwa kubuchwepheshe be-Thin Film Filter (TFF) futhi busebenza esiteshini se-20nm esikhaleni se-ITU Grid CWDM wavelengths kusuka ku-1270nm kuye ku-1610nm. Izici ● Ukulahleka Kokufaka Okuphansi ● Ukuhlukaniswa okuphezulu ● Ukulahlekelwa Okuncike Kwipolarization ● Ukuthembela okuphezulu nokuqina okuphezulu ● I-Wide Wavelength Esebenzayo: Kusuka ku-1260nm kuye ku-1620nm ● Ithempelesha Lokusebenza Elibanzi: Kusuka ku -5 ℃ kuye ku-75 ℃ ● I-Telcordia GR-120 ...
  • 9+1CH CWDM with LGX Box

    I-9 + 1CH CWDM ene-LGX Box

    ICoarse Wavelength Division Multiplex Module yenzelwe isisekelo sesiteshi se-5G nezinhlelo zokusebenza zenethiwekhi ze-CWDM ezinemigqa eminingi. Kususelwa kubuchwepheshe be-Thin Film Filter (TFF) futhi busebenza esiteshini se-20nm esikhaleni se-ITU Grid CWDM wavelengths kusuka ku-1270nm kuye ku-1610nm. Izici ● Ukulahlekelwa Okufaka Phansi ● Ukuhlukaniswa okuphezulu ● Ukulahlekelwa Okuncike Kwipolarization ● Ukuthembela okuphezulu nokuqina okuphezulu ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1209-CORE ● Ukuhambisana kweTelcordia GR-1221-CORE Ukucaciswa kwePharamitha Iyunithi Specificatio ...
  • 8CH CWDM Mux and Demux Module

    I-8CH CWDM Mux neDemux Module

    ICoarse Wavelength Division Multiplex Module yenzelwe isisekelo sesiteshi se-5G nezinhlelo zokusebenza zenethiwekhi ze-CWDM ezinemigqa eminingi. Kususelwa kubuchwepheshe be-Thin Film Filter (TFF) futhi busebenza esiteshini se-20nm esikhaleni se-ITU Grid CWDM wavelengths kusuka ku-1270nm kuye ku-1610nm. Izici Zokulahleka Kokufaka Okuphansi Ukuhlukaniswa okuphezulu Ukuphulukana Okuncike Ekulahlekelweni Kwamandla Wide Wide: Kusuka ku-1260nm kuya ku-1620nm Ithempelesha Lokusebenza Elibanzi: Kusuka ku -5 ℃ kuye ku-75 reli Ukuthembeka okuphezulu nokuqina okuphezulu iTelcordia GR-1209-CORE iyavumelana ...
  • Single Fiber Bidirectional Optical Circulator

    I-Fiber Fiber Bidirectional Optical Circulator engashadile

    Isidlulisi siyabona ukudluliselwa okubonakalayo okungabuyiseki, okuqondisa ukudluliswa kokukhanya okuphambeneyo, kukuhlukanise nokudluliswa kokukhanya kokuya esikhaleni, bese kukukhipha kusuka kwelinye itheku. Ingasetshenziswa ngemodyuli ye-WDM MUX nemodyuli ye-DEMUX ukuthola ukudluliswa okukodwa kwe-fiber bi-directional nokusindisa izinsiza ze-fiber. Izici ● Ukulahleka Kokufaka Okuphansi ● Ukulahlekelwa Okuncike Kwe-Polarization ● Ukushisa Okubanzi Okusetshenziswayo: Kusuka ku -5 75 kuye ku-75 ℃ ● Ukuthembeka Okuphezulu Nokuqina ● I-Telcordia GR-1209-COR ...
  • CCWDM Mux Demux Module

    CCWDM Mux Demux Module

    ICompact Coarse Wavelength Division Multiplex yenzelwe izinhlelo zokusebenza zenethiwekhi ze-multi-wavelength CWDM kanye ne-5G base station module. I-CCWDM yethu yenziwe ngokususelwa kubuchwepheshe besikhala samahhala futhi isebenza eziteshini ezingama-20nm izikhala zesikhala se-ITU Grid CWDM wavelengths kusuka ku-1270nm kuye ku-1610nm. Izici ● Ukulahleka Kokufaka Okuphansi ● Ukuzihlukanisa Okuphakeme ● I-PDL Ephansi ● Ukwakheka Okuhlanganisiwe ● Ukufana okuhle kwesiteshi kuya esiteshini ● I-Wavelength Esebenzayo Ebanzi: Kusuka ku-1260nm kuya ku-1620nm ● Ukuthembeka Okuphezulu Nokuqina ● I-Telcordia GR-1209-CORE-2001 ...