Imikhiqizo

  • EOC Slave EB-400/401 EOC Terminal: EB-400-B/EB-401-B

    Isigqila se-EOC EB-400/401 EOC Isikhumulo: EB-400-B / EB-401-B

    Imishini yokugcina ye-EOC ezimele. Ubuchwepheshe beHomePlug AV / IEEE 1901, busebenzisa i-chip yeQualcomm AR7411 chip, isebenzisa ibhendi yemvamisa ephansi engaphansi kwe-65MHz, futhi ibambisana ne-EC series EOC imishini yokuphela kwekhanda ukubona ukudluliswa kwezimpawu zedatha ye-Ethernet kunethiwekhi yokusabalalisa ye-coaxial. Umsebenzi wokuzikhethela we-WIFI. Izici zomkhiqizo 1. Ukulethwa kwethempulethi elihlangene elihlanganisiwe kulethwa, futhi idivayisi iyi-plug futhi iyadlalwa. 2.Provide 1 ikhebula okuxubile isignali okokufaka RF port 1 TV isignali okukhipha RF p ...
  • Outdoor 2 WAY TAP (5~1000 MHz)

    I-Outdoor 2 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    I-HT200B11 Value Tap Value dB 4 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ukufakwa Kokulahleka Kuphuma-d -dB Max, Frequency, MHz) 5 - 10 - 3.2 1.7 0.9 0.5 0.5 0.5 0.5 0.4 0.4 0.4 11 - 300 - 3.0 1.7 1.1 0.6 0.7 0.6 0.5 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 2.0 1.3 0.8 0.8 0.8 0.5 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.0 1.0 0.9 0.7 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.6 1.1 1.1 1.0 0.8 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.3 1.3 1.2 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.3 2.8 2.2 1.7 1.6 1.5 1.4 1.4 ...
  • Outdoor 4 WAY TAP (5~1000 MHz)

    I-Outdoor 4 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    I-HT400B11 Value Tap Value dB 8 11 14 17 20 23 26 29 32 Ukufakwa Kokulahleka Kuphuma-d -dB Max, Frequency, MHz) 5 - 10 - 3.2 1.6 1.0 1.0 6.6 0.5 0.5 0.4 0.4 11 - 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 1.0 0.8 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 1.6 Thepha Ukulahlekelwa Ku ...
  • Outdoor 8 WAY TAP (5~1000 MHz)

    I-Outdoor 8 WAY TAP (5 ~ 1000 MHz)

    I-HT800B11 Value Tap Value dB 11 14 17 20 23 26 29 32 Ukufakwa Kokulahlekelwa Kuphuma-d -dB Max, Frequency, MHz) 5 - 10 - 3.2 1.6 1.0 0.6 0.5 0.5 0.4 11 ~ 300 - 3.0 1.7 1.0 0.7 0.7 0.6 0.5 301 ~ 400 - 3.2 1.9 1.3 0.9 0.9 0.8 0.5 401 ~ 450 - 3.5 2.0 1.4 1.1 1.0 0.9 0.7 451 ~ 600 - 3.7 2.2 1.5 1.2 1.1 1.0 0.8 601 ~ 750 - 4.1 2.6 1.8 1.5 1.4 1.3 1.2 751 ~ 900 - 4.5 3.0 2.2 1.7 1.7 1.5 1.4 901 ~ 1000 - 4.9 3.5 2.5 2.0 2.0 1.8 1.7 Tap Loss I ...
  • Outdoor Splitters (5~1000 MHz)

    Izihlukanisi Zangaphandle (5 ~ 1000 MHz)

    I-HT204B21, i-HT306B21, i-HT306B21 Ipharamitha yomkhawulokudonsa 2 Indlela ye-3 Indlela (Ibhalansi) I-HT306A21 3 Indlela (Engalingani) I-HT306B21 Ukufakwa Kokulahlekelwa Ukuphuma Ku-(-dB Max, Frequency, MHz, In-Low In-High 5 ~ 10 4.2 6.5 7.5 4.0 11 ~ 300 4.1 5.9 7.4 3.9 301 ~ 400 4.2 5.9 7.6 4.1 401 ~ 450 4.3 6.0 7.9 4.1 451 ~ 600 4.5 6.4 7.9 4.8 601 ~ 750 4.9 7.2 8.2 4.9 751 ~ 900 5.2 7.8 8.4 5.2 901 ~ 1000 5.3 7.9 8.7 5.4 Port2- Port3 Port2- Port3 Port2- Port4 Port3- Port4 Low- Low Low-High Out-To- Out ...
  • Outdoor Couplers (5~1000 MHz)

    Izithandani zangaphandle (5 ~ 1000 MHz)

    I-HT100B21 Value Tap Value dB Tap 8 Tap 12 Tap 12 Tap 16 Insertion Loss In-Out (-dB Max, Frequency, MHz) 5 ~ 10 1.6 1.1 1.1 11 ~ 300 1.7 1.2 1.1 301 ~ 400 1.8 1.3 1.2 401 ~ 450 1.9 1.4 1.3 451 ~ I-600 2.0 1.6 1.5 601 ~ 750 2.4 2.0 1.7 751 ~ 900 3.0 2.4 2.2 901 ~ 1000 3.5 2.7 2.5 Thepha Ukulahlekelwa Ukuthepha-± 1.5dB) 5 ~ 600 8.5 12.0 16.0 601 ~ 1000 8.5 12.5 16.0 Ukuphuma Ku- Thepha iLsolation (dB Min) 5 ~ 10 18 20 22 11 ~ 600 25 26 28 601 ~ 750 24 26 28 751 ~ 900 21 24 25 901 ~ 1000 19 2 ...
  • 1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    I-1550nm Mini Optical Amplifier (ZOA1550MA)

    I-1.Impompo laser yi-module ye-optical kanye ne-er-doped fiber engeniswa isuka e-USA. 2.Umshini ufakwe amandla aphelele futhi athembekile wokukhipha amandla, ukuzinzisa isekethe kanye ne-laser thermoelectric cooler control control circuit ukuqinisekisa ukusebenza okuhle kakhulu komshini wonke nokuphila okuqinile kwe-laser 3.Umshini une-software eyakhelwe ngaphakathi ye-microprocessor, ene ukuqapha isimo se-laser, isibonisi sedijithali, isexwayiso sephutha, ukuphathwa kwenethiwekhi neminye imisebenzi. Uma indawo yokusebenza ...
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 2 Fiber Switch Model ZJ-1000228-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet 2 Fibre Shintsha Model ZJ-1000228-S20

    I-8 Port 1000Mbps Ethernet ku-2 Fibre Shintsha imidiya yethusi engu-1000BASE-FX Ethernet ku-1000Base-TX Fibre. Nikeza ngesixazululo esilula futhi esonga ukonga inethiwekhi esekwe ku-fiber optic yokwelula ukufinyelela kwesiginali. Fibre Shintshela ibanga lokudlulisa kuze kufike ku-120KM. Idizayini ye-plug-and-play, okulula ukuyifaka. Ingasetshenziswa njengeyodwa. Izici
  • 8 Port 1000Mbps Ethernet to 1 Fiber Switch Model ZJ-1000208-S20

    8 Port 1000Mbps Ethernet ukuze 1 Fibre Shintsha Model ZJ-1000208-S20

    I-8 Port 1000Mbps Ethernet ku-Fiber Shintsha imidiya yethusi engu-1000BASE-FX Ethernet ku-1000Base-TX Fibre. Nikeza ngesixazululo esilula futhi esonga ukonga inethiwekhi esekwe ku-fiber optic yokwelula ukufinyelela kwesiginali. Fibre Shintshela ibanga lokudlulisa kuze kufike ku-120KM. Idizayini ye-plug-and-play, okulula ukuyifaka. Ingasetshenziswa njengeyodwa. Izici
  • 2 Port 1000Mbps Ethernet to Fiber Switch ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet ukuze Fibre Shintsha ZJ-1000204-S20

    2 Port 1000Mbps Ethernet ku-Fiber Shintsha imidiya yethusi engu-1000BASE-FX Ethernet ku-1000Base-TX Fibre. Nikeza ngesixazululo esilula futhi esonga ukonga inethiwekhi esekwe ku-fiber optic yokwelula ukufinyelela kwesiginali. Fibre Shintshela ibanga lokudlulisa kuze kufike ku-120KM. Idizayini ye-plug-and-play, okulula ukuyifaka. Ingasetshenziswa njengeyodwa. Izici • 4 Port 100 / 1000M Ethernet + 2 Port Fibre Shintsha, SC • Isigamu noma i-duplex auto-negotiation ezenzakalelayo • 100 / 1000Mbps ukuxoxisana okuzenzakalelayo kwetheku lethusi • I-Auto MDI / M ...
  • 2 Ports 100/1000Mbps Ethernet Fiber Switch Model ZJ-1000102-25

    2 Izimbobo 100 / 1000Mbps i-Ethernet Fibre Shintsha Imodeli ZJ-1000102-25

    2 Izimbobo 100 / 1000Mbps I-Ethernet Fibre Shintsha imidiya yethusi engu-1000BASE-FX Ethernet eya ku-1000Base-TX Fibre. Nikeza ngesixazululo esilula futhi esonga ukonga inethiwekhi esekwe ku-fiber optic yokwelula ukufinyelela kwesiginali. Fibre Shintshela ibanga lokudlulisa kuze kufike ku-120KM. Idizayini ye-plug-and-play, okulula ukuyifaka. Ingasetshenziswa njengeyodwa. Izici • 2 Port 100 / 1000M Ethernet + 1 Port Fiber switch, Single Mode Dual Fiber • Half or full duplex auto-negotiation • 100/1000 Mbps auto-negotiation for ...
  • 1000Mbps SFP Media Converter  ZJ-GS03-PF

    I-1000Mbps SFP Media Converter ZJ-GS03-PF

    I-1000Mbps Ethernet RJ45 ibe yi-SFP Media Converter iguqula i-100BASE-FX fiber ibe yi-100Base-TX media media noma okuphambene nalokho. Nikeza ngesixazululo esilula futhi esonga ukonga inethiwekhi esekwe ku-fiber optic yokwelula ukufinyelela kwesiginali. Ukudluliswa kweMedia Converter kufika ku-120KM. Idizayini ye-plug-and-play, okulula ukuyifaka. Ingasetshenziswa njenge-stand-alone, noma ifakwe ku-2U 14 slot media converter chassis enamandla aphakathi nendawo. Izici • 1000Mbps Ethernet RJ45 to SFP Media Converter • Half o ...