Multimode Fibre Umthambo Patch Cord

  • ST to ST OM3 Duplex Patch Cord

    ST kuya ST OM3 Duplex Patch Cord

    Ihlangana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yamanethiwekhi we-cabling asheshayo. · Ikhebula eliphrintiwe lisiza ukucacisa nokwazi izintambo ezahlukahlukene. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ne-RL. · Ikhebula le-fiber elingazweli libonisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. · K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Incazelo Isixhumi ST to ST Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • SC to SC OM4 Duplex Patch Cord

    SC ukuze SC OM4 Duplex Patch Cord

    Ihlangana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yamanethiwekhi we-cabling asheshayo. · Ikhebula eliphrintiwe lisiza ukucacisa nokwazi izintambo ezahlukahlukene. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ne-RL. · Ikhebula le-fiber elingazweli libonisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. · K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Incazelo Isixhumi SC ku-SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • MPO To LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    MPO Ukuze LC Duplex OM3 Duplex Patch Cord

    Izintambo ze-MPO to LC Breakout zikhetha kakhulu amanethiwekhi we-fiber aphezulu. Yenzelwe ngqo i-ethernet esheshayo, isiteshi se-fiber, isikhungo sedatha nezinhlelo zokusebenza ze-gigabit ethernet. Le ntambo yokubophela i-12 Fiber isetshenziselwa ukuxhuma (6) SFP + kuphaneli ye-adaptha ye-MPO nesiqu se-MPO. Isixhumi Sokucaciswa Isixhumi se-MPO Owesifazane (ongenalutho) B LC UPC Duplex Fibre Mode OM3 50 / 125μm Wavelength 850 / 1310nm 40 / 100G Ethernet Distance 100m at 850nm 10G Ethernet Dis ...
  • MTP OM4 Patch Cord

    Intambo ye-MTP OM4 Patch

    Intambo ye-50 / 125μm ye-OM4 multimode bend engazweli ye-fiber optic inciphisa amandla lapho igobile noma isontekile uma iqhathaniswa nezintambo zendabuko ze-fiber futhi lokhu kuzokwenza ukufakwa nokugcinwa kwezintambo ze-fiber optic kusebenze kahle. Ingonga futhi isikhala esithe xaxa sokufaka kwakho amatshe amaningi ezindaweni zokuxhumana zedatha, amanethiwekhi wamabhizinisi, igumbi lezingcingo, amapulazi eseva, amanethiwekhi wokugcina amafu, nanoma yiziphi izindawo ezidingeka izintambo ze-fiber patch. Le ikhebula le-50/125 OM4 multimode fiber optic lilungele i-co ...
  • MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    I-MTP To LC 12 Fibers OM3 Fanout Cable

    I-1.0.35dB Ultra Low IL enezixhumi ze-USCONEC, i-0.15dB Ultra Low IL enezixhumi ze-LC. I-2.Corning noma i-YOFC fiber yenzelwe ukudlulisa i-ISO, IEC, RoHS. njll amazinga. Ikhebula le-fiber le-3.Bend elingazweli likhombisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. 4.K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Isixhumi Sokucaciswa Isixhumi se-MTP Female elite Isixhumi B LC Fibre Imodi 50 / 125μm OM3 Ijacket Umbala we-Aqua Polish Type PC kuya ku-UPC Jacket Material OFNR, OFNP, LSZH Insertion Loss ...
  • SC To SC OM1 Duplex Patch Cord

    SC Ukuze SC OM1 Duplex Patch Cord

    Ihlangana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yamanethiwekhi we-cabling asheshayo. · Ikhebula eliphrintiwe lisiza ukucacisa nokwazi izintambo ezahlukahlukene. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ne-RL. · Ikhebula le-fiber elingazweli libonisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. · K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Incazelo Isixhumi SC kuya SC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 62.5 / 125μm Jacket Colour Orange Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...
  • SC To SC OM2 Duplex Patch Cord

    SC Ukuze SC OM2 Duplex Patch Cord

    Le fiber optic patch cord multimode iza nezinto zokusebenza zebhantshi ephezulu, enempilo yenkonzo ende yokusetshenziswa. Ngaphezu kwalokho, kunciphisa ukunciphisa lapho kugobile noma kusontekile kuqhathaniswa nezintambo zendabuko ze-fiber, okwenza ukwenziwa nokugcinwa kwezintambo ze-fiber optic kusebenze kahle. Kunezinhlobo ezintathu zezinketho zezinto zebhantshi, kufaka phakathi i-PVC (OFNR), i-OFNP, i-LSZH, futhi abantu bangakhetha kangcono ngokwesidingo sabo. Ukubukeka okukhanyayo nokusawolintshi kunga ...
  • SC to SC OM3 Duplex Patch Cord

    SC ukuze SC OM3 Duplex Patch Cord

    Ihlangana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yamanethiwekhi we-cabling asheshayo. · Ikhebula eliphrintiwe lisiza ukucacisa nokwazi izintambo ezahlukahlukene. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ne-RL. · Ikhebula le-fiber elingazweli libonisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. · K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Incazelo Isixhumi SC ku-SC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Colour Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC to LC OM4 Duplex Patch Cord

    LC ukuze LC OM4 Duplex Patch Cord

    Ihlangana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yamanethiwekhi we-cabling asheshayo. · Ikhebula eliphrintiwe lisiza ukucacisa nokwazi izintambo ezahlukahlukene. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ne-RL. · Ikhebula le-fiber elingazweli libonisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. · K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Incazelo Isixhumi LC to LC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM4 Jacket Colour Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), OFNP, LSZH Insertion ...
  • LC To LC OM3 Duplex Patch Cord

    LC Ukuze LC OM3 Duplex Patch Cord

    Ihlangana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yamanethiwekhi we-cabling asheshayo. · Ikhebula eliphrintiwe lisiza ukucacisa nokwazi izintambo ezahlukahlukene. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ne-RL. · Ikhebula le-fiber elingazweli libonisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. · K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Incazelo Isixhumi LC toLC Jacket OD 1.2 / 1.6 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 50 / 125μm OM3 Jacket Color Aqua Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), O ...
  • LC To LC OM2 Duplex Patch Cord

    LC Ukuze LC OM2 Duplex Patch Cord

    1. Umkhiqizo usebenzisa izikhonkwane ze-ceramic ezingenisiwe futhi ungenisa izintambo ezisezingeni eliphakeme ze-fiber optic. 2. Yethula ubuchwepheshe bokugaya obuthuthukisiwe bangaphandle nemishini yokugaya ukuqinisekisa ukuphambuka kokumaphakathi kwe-fiber, i-concave ye-fiber, ubuso be-fiber ngaphandle kwemikrolo namaphutha, kanye nemingcele yobubanzi bokugoba kobuso bokugcina be-ceramic buhlangana okujwayelekile. 3. Ukulahleka kokufakwa kuncane, ukulahleka kokubuyisa kukhulu, ukushintshana kuhle, ukufakwa okuphindaphindiwe ne-r ...
  • LC to LC OM1 Duplex Patch Cord

    LC ukuze LC OM1 Duplex Patch Cord

    Ihlangana ne-EIA / TIA 604-2 nge-ceramic ferrule yamanethiwekhi we-cabling asheshayo. · Ikhebula eliphrintiwe lisiza ukucacisa nokwazi izintambo ezahlukahlukene. · I-Zirconia Ceramic Ferrule Optimum IL ne-RL. · Ikhebula le-fiber elingazweli libonisa ukusebenza okuhle ekuqiniseni. · K = K ibhokisi lephakethe lihlinzeka ngokuvikelwa okuphezulu ezintweni zakho. Incazelo Isixhumi LC to LC Jacket OD 1.2 / 1.8 / 2.0 / 3.0mm Fibre Mode 62.5 / 125μm Jacket Colour Orange Polishing UPC to UPC Jacket Material PVC (OFNR), ...