EPON OLT

  • ZJ5610-EL Series EPON OLT

    I-ZJ5610-EL Series EPON OLT

    I-ZJ5610-EL ikhasethi edidiyelwe ephezulu futhi enamandla aphakathi nendawo eyenzelwe ukufinyeleleka ko-opharetha nenethiwekhi yekampus yamabhizinisi. Ilandela amazinga obuchwepheshe e-IEEE802.3 ah futhi ihlangabezana nezidingo zemishini ye-EPON OLT ye-YD / T 1945-2006 yezimfuneko zobuchwepheshe zenethiwekhi yokufinyelela —— ngokuya nge-Ethernet Passive Optical Network (EPON) neChina telecom EPON izidingo zobuchwepheshe 3.0. Uchungechunge lwe-ZJ5610-EL lunokuvuleka okuhle kakhulu, umthamo omkhulu, ukuthembeka okuphezulu, umsebenzi ophelele wesoftware, e ...
  • xPON OLT ZC8500

    I-xPON OLT ZC8500

    Isingeniso 1. Isisetshenziswa se-Carrier-high-density rack-type PON OLT imishini 2. Ipulatifomu engafaniyo ye-1G-EPON, 10G-EPON ne-GPON 3. Izikhala ze-10 PON, i-160 1G-EPON noma ama-80 10G-EPON amachweba noma amachweba we-160 GPON 4 Ukuvikelwa kwesixhumanisi se-PON optical, ukuvikelwa kwamabhodi wokulawula okuyinhloko, ukuvikelwa kokuncipha kwamamojula wamandla. Izici 1. Okujwayelekile: I-EPON ihlangabezana ne-IEEE802.3-2008 ejwayelekile, i-GPON ihlangabezana ne-ITU-T G.984 ejwayelekile. 2. Umthamo omkhulu: Amachweba angu-160 1G-EPON noma amachweba angama-80 10G-EPON noma amachweba we-160 GPON. 3. Amachweba amaningi: GE Comb ...
  • Outdoor EPON OLT ZC6000

    I-EPON OLT ZC6000 yangaphandle

    Isingeniso 1. Isisetshenziswa sangaphandle se-EPON OLT imishini 2. Okokuzithandela 1550nm EDFA module pluggable 3. 8 PON ports 4. Industrial grade design, enclosed ngokuphelele die casted Al shell 5. redundant power modules Characteristics 1. Standard: compliant with IEEE802.3- Izinga le-2008. Isixhumi esibonakalayo sesevisi: uhlangothi lwenethiwekhi: 2 amachweba kagesi we-GE namachweba we-2 10GE optical, uhlangothi lomsebenzisi: amachweba we-8 GEPON. Umsebenzi we-EDFA: unikezela ngamamojula we-CATV EDFA axhumeke futhi amandla wokukhipha angenziwa egcizelele. 4.I-Relia ephezulu ...
  • Carrier-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Uhlobo lwethwali-grade box-type EPON OLT ZC1600

    Isingeniso 1. Isisetshenziswa sebhokisi le-caron-type EPON OLT imishini 2. Ilungele ukufinyelela ngezinga eliphansi, eliguquguqukayo ukufakwa 3. Amachweba angu-16 we-PON 4. Ukuvikelwa kwesixhumi se-PON optical, amamojula wamandla angasebenzi Izici 1. Okujwayelekile: kuhambisana ne-IEEE802.3- Izinga le-2008. 2. Amandla: 16 PON emachwebeni. 3. Amachweba amaningi: ahlinzeke ngamachweba we-GE (kagesi nawokukhanya) namachweba we-10GE optical ohlangothini lwenethiwekhi. 4.Ukuthembela okuphezulu: ukuvikelwa kokuncipha kwamamojula wamandla, ama-fan redundancy, i-PON optical link prote ...